menu

Свіжі ідеї для Вашої кухні

Правила

Офіційні правила проведення Конкурсу «Вигравай мийку BLANCO» (далі - Правила)

Відомості про Організатора, Виконавця та Замовника Конкурсу.

Терміни та загальні положення Правил. «Вигравай мийку BLANCO», надалі конкурс

Організатор Конкурсу - ТОВ "Едіпресс Україна" , Юридична адреса: Україна 03150 м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А. Фактична (поштова) адреса: Україна, 04070, м. Київ, вулиця Спаська, 24/15

Виконавець Конкурсу - ТОВ "Едіпресс Україна" , Юридична адреса: Україна 03150 м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А. Фактична (поштова) адреса: Україна, 04070, м. Київ, вулиця Спаська, 24/15

Замовник Конкурсу - ТОВ"БЛАНКО УКРАЇНА", 04074, м. Київ, вул. Новозабарьска 2/6 оф. 415

Період проведення Конкурсу: з 01.09.2017 по 01.10.2017. Ці правила розміщуються на сайті blanco.edinstvennaya.ua та в групі на www.facebook.com/edinstvennaya.ua/

2.  Учасники Конкурса.

2.1. У Конкурсi  «Вигравай мийку BLANCO» можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, підписники групи www.facebook.com/edinstvennaya.ua/ (далі - група) за наявності паспорта та ідентифікаційного коду, які виконали всі умови даних Правил.

2.2. У Конкурсі не мають права брати участь:
- Співробітники Організатора / Замовника / Виконавця, та / або інших компаній, які беруть участь в організації конкурсу, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.

2.3. Конкурс проводиться на території України *, в мережі Інтернет (група - www.facebook.com/edinstvennaya.ua/).
* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також території проведення антитерористичної операції (зони АТО).

2.4. Учасник який бере участь у Конкурсі, погоджується та надає Організатору, Замовнику та Виконавцю конкурсу свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у конкурсі. Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь у Конкурсі та надаючи згоду, учасник Конкурсу визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором, Виконавцем або Замовником Конкурсу повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

2.5. Беручи участь в Конкурсі, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання подарунків.

3. Для участі в Конкурсі «Вигравай мийку BLANCO» необхідно:
- Підписатися на сторінку www.facebook.com/edinstvennaya.ua
- В період проведення конкурсу відповідати на питання тижня про мийки Blanco у коментарях до конкурсних постів, які буде розміщено у групі www.facebook.com/edinstvennaya.ua.
- Чекати результати конкурсу

3.1. Відповіді-коментарі, які не відповідають умовам конкурсу або порушують вимоги чинного законодавства України, видаляються.  Учасник Конкурсу, який розміщує коментар-відповідь, гарантує, що є автором цього коментаря-відповіді, погоджується з умовами Конкурсу та підтверджує, що розміщений  їм коментар-відповідь знаходиться там з його згоди. Учасник несе відповідальність за достовірність інформації та наданих їм даних.

3.2.  У разі перемоги в конкурсі учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані і використані сайтом і Замовником конкурсу з комерційною метою.

3.3. Порушення учасником Конкурсу Правил проведення Конкурсу автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь-які претензії порушників вважаються безпідставними та не підлягають розгляду.

4. Визначення Переможців Конкурсу та Подарунки Конкурсу:

4.1. Щотижня (11.09.2017, 18.09.2017, 25.09.2017) визначається 3 (три) переможця конкурсу (по 1 переможцю кожного тижня), які виконали всі умови конкурсу, за допомогою сервісу www.random.org.

4.2. 29.09.17р. (до 19:00), за допомогою сервісу www.random.org серед всіх учасників конкурсу буде обрано 1 (одного) переможця-фіналіста Конкурсу «Вигравай мийку BLANCO», який дотримався усіх умов конкурсу.

5. Подарунки переможцям від Замовника конкурсу:

5.1. Щотижня розігрується 1 подарунок від Замовника конкурсу.

11.09.2017 -  Ваги кухонні + термочашка + гнучка дошка для обробки

18.09.2017 - Ваги кухонні + термочашка + гнучка дошка для обробки

25.09.2017 - Ваги кухонні + термочашка + гнучка дошка для обробки

5.2. Один Переможець-фіналіст (29.09.17) отримає подарунок: кухонна мийка BLANCO RONDOVAL 45*.
*на вибір із трьох кольорів: шампань, жасмін, антрацит

5.3. Імена переможців будуть опубліковані на сайті blanco.edinstvennaya.ua та в групі www.facebook.com/edinstvennaya.ua/

5.4. Виконавець протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення конкурсу, зв'яжеться з переможцями, використовуючи дані, вказані при реєстрації на сайті, і надасть інструкції для отримання Подарунку.

5.5 .Виконавець, та / або Партнер мають право відмовити переможцю Конкурсу в отриманні Подарунка, якщо протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення Конкурсу Виконавець, та / або Партнер не може зв'язатися з переможцем з незалежних від Виконавця, та / або Партнера причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.) та/або якщо переможець Конкурсу не надасть копії необхідних документів для отримання подарунку.

5.6. Заміна подарунка грошовим еквівалентом не допускається. Терміни надання подарунка щотижневим переможцям (1 люд. щотижня), а також переможцю-фіналісту (1 люд.) - Протягом 2 місяців з моменту закінчення проведення конкурсу за умови виконання цих правил.

5.7. Відправка подарунків переможцям конкурсу здійснюється Виконавцем за допомогою поштового сервісу «Укрпошта» за рахунок Замовника конкурсу. Організатор, Виконавець, та / або Замовник конкурсу не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі подарунка співробітнику поштової служби. Організатор , Виконавець і Замовник також не несуть відповідальність за перебої або затримки в доставці подарунка.

5.8. Формування фонду Подарунків, вручення Подарунків переможцям Конкурсу здійснює Виконавець.

5.9. Подарунок вважається переданим, а зобов’язання Виконавця з передачі Подарунку за цими Правилами вважаються виконаними з моменту належної відправки Виконавцем Подарунку на адресу, зазначену Переможцем для отримання ним такого подарунку.

5.10. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки подарунка – Організатор, Виконавець та Замовник конкурсу не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунка Переможцем.

5.11. У разі якщо переможець відмовляється від отримання подарунка, або порушує умови цих Правил, або за наявності обставин, вказаних в п. 5.9, п. 5.5. Правил, Замовник конкурсу має право призначити інших  переможців на свій розсуд, визначених згідно з умовами Розділу 4 Правил.

5.12. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Подарунку іншій особі не допускається.

5.13. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не відповідає за будь-які витрати Учасника Конкурсу, пов'язані з отриманням Подарунку.

5.14. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за подальше використання вручених подарунків Учасниками Конкурсу після їх отримання та за неможливість Учасників Конкурсу використовувати подарунки з причин, які не залежать від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу.

5.15. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Конкурсу внаслідок використання ним Подарунку чи участі в Конкурсі.

5.16. У випадку, якщо Учасник Конкурсу, який має право на отримання подарунку, з незалежних від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу причин не має можливості його отримати, Учасник Конкурсу не має права на передоручення на отримання подарунку третій особі та на отримання від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.

5.17. Відповідальність Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Правилах.

5.18. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків в ході проведення Конкурсу, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець.

5.19. Результати Конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.

5.20. Податковим агентом зі плати ПДФО та інших податків, воєнного збору відповідно до вимог діючого податкового законодавства є Виконавець.

6. Інші умови

6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем конкурсу відповідно до вимог законодавства України.

6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшого дії Правил, остаточне рішення приймається Виконавцем Конкурсу.

6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Виконавцем конкурсу протягом всього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті blanco.edinstvennaya.ua, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.

 

Взяти участь